Spółdzielnia zatrudni pracownika na Stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Główne zadania:
- Aktywna sprzedaż produktów branży papierniczej, odzieżowej i miotlarskiej,
- Pozyskiwanie nowych klientów,
- Utrzymanie długofalowych relacji handlowych z klientami,
- Analiza potrzeb klienta, przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji z klientami,
- Prowadzenie bieżącej analizy sytuacji rynkowej (klienci, konkurencja, trendy.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe,
- Doświadczenie w pracy w zakresie sprzedaży,
- Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
- Dyspozycyjność i komunikacja interpersonalna,
- Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
- Prawo jazdy kat. B  (praktyczna umiejętność)
- Preferowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

Firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę.

Aplikację zawierającą CV i list motywacyjny prosimy przesłać do dnia 11 września 2015 r. na adres: Spółdzielnia Inwalidów "Tarnospin" w Tarnowie ul. Okrężna 4a , lub adres poczty elektronicznej kadry@tarnospin.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych DZ.U. Nr 133 poz. 883. "

Informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
TARNOSPIN

ul. Okrężna 4a,
33-104 Tarnów
NIP: 873-000-73-49
KRS: 0000021525

tel. centr: +4814 626 97 51-53
tel. sekr: +4814 626 96 89
fax: +4814 626 97 35

e-mail: biuro@tarnospin.com.pl
Krakowski Bank Spółdzielczy
Kraków o. Tarnów nr:
71 8591 0007 0300 0296 3523 0001